Hidro-mak Ankara Bölge Müdürlüğü'nü açtı 20.7.2010

Hidro-mak Araç Üstü Ekipmanları, Ankara Bölge Müdürlüğü'nü açtı. D.M.O. kanadını güçlendirmek amacıyla açılan yeni merkezin müdürü olarak Seçkin Kesinbaşoğlu atandı. Kesinbaşoğlu ilk ziyaretini, Hidro-Mak yetkililerinden Oktay Pakır ve Erdem Güldaş’ın da katılımıyla Trenkwalder Ebru Temizlik şirketine  yaptı. Ziyaret sırasında, iki firma arasında 2 yıllık üst yapı sözleşmesi de imzalandı.

 Trenkwalder Ebru Temizlik Genel Müdür Yardımcısı Burhan Fırat konuyla ilgili olarak:"Hidro-Mak sektörün en eski ve güvenilir firmasıdır. Bu nedenle Ankara Bölge Müdürlüklerini açmalarından ve ilk ziyaretlerini bize yapmalarından dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz, başarılarının devamının dileriz" dedi.

Hidro-Mak yetkililerinden Oktay Pakır’da Ankara bölge müdürlüğünün açılmasından dolayı mutlu olduklarını ve  müşterilerinden gelen talepler üzerine bu şekilde yeni bir oluşum ve yapılanmaya karar verdiklerini söyledi. 


Belediye Temizlik Hizmetlerinde Ford Cargo Farkı 20.7.2010
ambar dergisi

Türkiye’nin lider ticari araç üreticisi ve ihracatçısı Ford Otosan, nitelikli ticari araçlar ve binek otomobillerden oluşan güçlü ürün gamı ve kaliteli satış sonrası hizmetleriyle müşterilerine değer yaratıyor.

1995 yılından bu yana, çeşitli illerde belediyelere yüksek kalite standartlarına ve yasal düzenlemelere uygun şekilde, sağlıklı ve çevreye saygılı temizlik hizmetleri sunan Trenkwalder Ebru A.Ş. bu hizmetlerin sağlanmasında Ford Otosan Eskişehir İnönü tesislerinde üretilen Türk mühendis ve işçisinin ürünü Ford Cargo kamyonlara güveniyor. Trenkwalder Ebru A.Ş., yeni araç arayışında da tercihini Ford Cargo’dan yana kullandı ve filosunu 19 adet Cargo 1824 kamyonla güçlendirdi.

Trenkwalder Ebru A.Ş. tarafından satın alınan 19 Ford Cargo kamyon,  düzenlenen bir törenle teslim edildi. Araçlar, Çubuk ve Düzce belediyelerinin hizmetleri için kullanılacak.

Ford Cargo 1824 kamyonlar, özellikle düşük yakıt tüketimi, yaygın servis ve uygun fiyatlı yedek parça desteği ile yüksek işletme ekonomisi sağlıyor. Araçlar aynı zamanda üstün manevra kabiliyeti, şehir içi kullanıma uygunluk, yüksek taşıma kapasitesi ve uzun kullanım ömrü ile belediyecilik hizmetlerine mükemmel uyum gösteriyor. Araçların çöp ekipmanları ise Efe Endüstri tarafından üretildi.

Teslim törenine, Trenkwalder Ebru A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Burhan Fırat, Ford Otosan Kamyon Satış Müdür Yardımcısı Deniz Durmaz, Ford Otosan Kamyon Kamu ve Satış Bölge Müdürü M.Caner Sinanoğlu, Efe Endüstri Genel Müdürü Filip Minasyan, Otokoç Kamyon Satış Müdürü Orhun Özkun ve Otokoç Ankara Satış Yönetmeni Can Atagün katıldılar.


ERBAA'DA TEMİZLİK HİZMETLERİMİZİ DAHA MODERN HALE GETİRİYORUZ. 14.7.2010

 Belediyemiz temizlik hizmetleri 73 personelle hizmet vermekte iken şu an  yapılan ihale ile özelleştirilmiş olup, yüklenici firma Trankwalder Ebru Temizlik Hizmetleri  112 personel ile halkımıza en iyi hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

DAHA MODERN DAHA TEMİZ BİR ERBAA İÇİN PROJELER ÜRETİYORUZ.

   Kelkit Vadisinin incisi  ilçemizde temizlik hizmetlerinin insan gücünden arındırılmış modern araçlarla yapma gayreti içerisindeyiz.

    Her konuda olduğu gibi Temizlik hizmetlerimizde de halkımızın desteklerini bekliyoruz.


Fatsa Belediyesinde Yeni Araçlar Törenle Hizmete Girdi 14.7.2010

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, belediyenin temizlik işlerini yürüten özel şirketin aldığı kuka tipi vidanjör ve 2 süpürge aracının kurdelesini keserek hizmete sundu.

Başkan Hüseyin Anlayan, ilk olarak kesilen kurbanın ardından yeni araçların açılış kurdelesini kesti, daha sonra ise Trankwalder Ebru Temizlik Şirketi'nin Müdür Yardımcısı Sebahattin Aydın, Çevre Mühendisi Erdem Yuva, temizlik işçileri Turgay Özyurt, İsa Aykaç, Harun Özkan ve Serkan Kurumuş'u çeyrek altınla ödüllendirdi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yeni araçların hizmete girme töreninde yaptığı açıklamada, daha önceden belediyenin temizlik işlerini yürüten şirketin bundan sonra kanalizasyon işini de yürüteceğini ve bu nedenle şirketin yeni araçlar aldığını belirtti. Anlayan, “Şirket yeni araçların yanı sıra 30 kişi yeni personel ilave etti. Yeni alınan kuka tipi vidanjör sel afetlerinde bile kanalizasyon tıkanmalarını gideren bir özelliğe sahip. Ben şirket yetkililerini titiz çalışmalarından dolayı kutluyorum. Bugün ayrıca 2 yeni aracımızla birlikte şirkete ait olan 2 tane süpürge aracı, 1 tane tıbbi atık toplama aracı ve bir de konteynır taşıma aracı yenilendi. Ben hepsine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

01.04.2010

kaynak:FATSA BELEDİYESİ


Kırşehir Belediyesi, 10 temizlik işçisini ödüllendirdi. 14.7.2010

Kırşehir Belediyesi, 10 temizlik işçisini altınla ödüllendirdi

Kırşehir Belediyesi 'yılın temizlik işçileri'ni ödüllendirdi. Yapılan törende, 10 temizlik işçisine başarılı çalışmasından dolayı altın ve plaket veri

Kırşehir Belediyesi 'yılın temizlik işçileri'ni ödüllendirdi. Yapılan törende, 10 temizlik işçisine başarılı çalışmasından dolayı altın ve plaket verildi.

Kırşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiye alanında düzenlenen törene Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye Başkan Yardımcıları Veli şahin, Yaşar Sulu ve Duran Atasoy, Daire Müdürleri, Trankwalder-Ebru Temizlik A.Ş Genel Müdürü Mustafa Kurumlu ile temizlik işçileri katıldı. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ödül töreninde konuyla i,lgili bir konuşma yaptı.

Bahçeci, "Belediyemize temizlik hizmeti veren Trankwalder-Ebru şirketi tarafından geçen yıl başlatılan yılın işçilerinin ödüllendirilmesi uygulamasına bu yılda devam ediliyor. Bu yıl 10 çalışanımıza başarılı çalışmalarından dolayı ödül vereceğiz. Aslında kent temizliğinin kalitesine baktığımızda tüm çalışanlarımızın ödüle layık görüyoruz diyebiliriz. Ancak temsili olarak 10 işçimize ödül verebiliyoruz. Bunu özellikle belirtmek isterim ki; göreve geldiğimiz bir yıl süresinde, temizlik çalışmalarımızdaki kalite hızla arttı. Bugün Kırşehir'imize gelen misafirler kent temizliğinin farkına vararak bizleri kutluyorlar. Bu kalitenin artmasında emeği geçen şirket yetkililerimize ve temizlik çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyorum." diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından başarı ödülüne layık görülen Vahdetin Özkaynak, Ünal Atalay, Ömer Yiğiter, Hasan Gümüş, Ferhat Nazlı, Yaşar Akdoğan, Salim Tunç, Faruk Öztürk, Osman Kaya ve Siyami Keskin'e, Başkan Bahçeci tarafından altın ve plaket ödülleri verildi. Ödül töreni verilen toplu yemekten sonra temizlik işçilerine verilen yazlık ayakkabıların dağıtımı ile son erdi.


Sayfa: 1 2 3
Şu Anda [1]. Sayfadasınız.
 Hidro-mak Ankara Bölge Müdürlüğü'nü açtı

 Belediye Temizlik Hizmetlerinde Ford Cargo Farkı

  ERBAA'DA TEMİZLİK HİZMETLERİMİZİ DAHA MODERN HALE GETİRİYORUZ.

 Fatsa Belediyesinde Yeni Araçlar Törenle Hizmete Girdi

 Kırşehir Belediyesi, 10 temizlik işçisini ödüllendirdi.

 EBRU TEMİZLİYOR, SAYGI GÖSTERELİM

 Aksaray'ın temizlik işlerini yapan Trankwalder-Ebru Temizlik Şirketi 4 yeni araç daha alarak Aksaray'da hizmet veren araç sayısını 64'e çıkardı. Yeni alınan araçlar törenle hizmete sunuldu..

 Kahramanmaraş Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen törenle başarılı işçilere altın hediye edilerek takdirname verildi.

 Elbistan Belediyesi'nin temizlik işlerini yürüten Trenkwalder Ebru Temizlik A.Ş., geleneksel hale getirdiği ödül töreni ile personelini ödüllendirdi.

 Başkan Palta'dan kardeş okula bilgisayar jesti

 ARTIK OKULMUZ DAHA GÜVENLİ

 Trenkwalder Ebru Temizlik kalitesiyle tıbbi atık sterilizasyonu


18.12.2017
Tekil : 131104
Çoğul : 268173

ANKARA ANKARA ANKARA
 

Copyright ® 2009 trenkwalder Web Tasarım birincicadde